сите категории

ВАШ ПАРТНЕР ЗА ПАКУВАЊЕ

ЗА ДЕНЕС И УТРЕ

Дома> Производ > Пластично шише > Пластично шише со лосион

На залиха 300ml 400ml 500ml 750ml Зелена килибарна пластична пумпа шишиња со пумпа


Материјал на шише:ПЕТ
Материјал на пумпата:Пластика
Број на моделот:HJ-86-221-66-543
Капацитет:300 ml, 400 ml, 500 ml, 750 ml
Боја:

Amber(customized)

Површинско ракување:

Печатење на екран

(исто така може да се прилагоди)

Форма:
Круг
Употреба:
Body wash, etc.
Пример:

Обезбедуваат 1-3 бесплатни примероциd

MOQ:500 компјутери


Брза детали

Bulk Round Custom Color Empty Shower Gel Bottles 10oz 25oz Big Hand Soap Bottle

недефиниран

Опис на производот

1. Компоненти:  bottle & pump

2. Карактеристики:  недефиниран

1) High quality press pump: it can squeeze out the lotion evenly each time when used, reducing waste. Turn on and off by rotation.


2) Screw seal: good sealing performance, effectively avoid lotion leakage. It does not react with the contents and is safer.


3) Thickened bottle body: PET plastic is non-toxic, no odor and more durable.


4) Concave bottle bottom design: pay attention to details, so that the bottle is placed more smoothly.


5) In stock: the lotion bottles are designed in various colors such as green and amber. The bottles are available in 300ml,400ml,500ml and 750ml. More decorations are attainable.


3. Употреба на производот:  shampoo, shower gel, body lotion, etc.

4. Занаети со производи:  врело печат, печатење со свилен екран, етикетирање итн.  

5. За сизобилство:  

1). Можеме да обезбедиме 1-3 оригинални примероци бесплатно, но собран товар.

2). Ако сакате да направите некоја посебна декорација на шишињата, потребни ни се околу 7-15 дена за да направиме нови примероци и да наплатиме малку прифатливи трошоци.Ајде да разговараме Пакување

Барате решенија за вашите потреби за пакување за убавина што ги задоволуваат вашите барања за бренд и одржливост?

Побарајте бесплатна консултација со некој од нашите експерти за пакување.