сите категории

Пакет и испорака

Дома> за нас > Пакет и испорака

Детали за пакување и испорака

1. Детали за пакување: individual bags, moisture-proof bags & carton

2. Transport type: by truck, by sea, by plane, by train, Fedex/DHL/EMS/UPS/TNT, etc.

3. Shipping agent: designated by you or cooperated with us

4. Начин на плаќање: T/T, Paypal, кредитна картичка, итн. (30% депозит, салдо пред испорака)

5. Време на испорака: 30-45 дена по добивањето на вашиот депозит (зависи од процесот на производство)