сите категории

за нас

Дома> за нас

Shanghai Hejing Plastic Product Co., Ltd се наоѓа во Нов округ Пудонг, Шангај, Кина. Тој е професионален производител на контејнери за пакување козметика и водечки снабдувач на решенија за пакување за убавина веќе 20 години во Кина. Сега компанијата разви на скала од 20,000 квадратни метри модерна фабрика со повеќе од 300 вработени. Ги воведе најнапредните машини за обликување, вбризгување, дување шишиња, автоматско печатење на свила, топло штанцување, етикетирање и обложување итн. Компанијата е сертифицирана со ISO-9001 системи.

Производите на компанијата се движат од пакување козметика, фармацевтско пакување и пакување храна итн. Главните производи вклучуваат пластични шишиња, шишиња без воздух, шишиња со капка, тегли за крем, капачиња, пумпи и контејнери за шминка итн. Тој е посветен на снабдување сеопфатни решенија за пакување нејзините клиенти низ целиот свет. Производот е извезен во Хонгконг, Јапонија, Кореја, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Океанија, Европа и Америка. Компанијата има и свои линии за производство на пигменти кои би можеле да обезбедат услуги за брзо усогласување на боите за клиентите.

Добивме добра репутација меѓу нашите клиенти со нашиот квалитетен производ, строго и високо ефикасно управување, креативен дизајн на производи и одлични услуги.

Ние се стремиме да обезбедиме супериорен производ за нашите клиенти врз основа на континуирани иновации на производи и инвестиции во истражување и развој, целиот наш тим е секогаш посветен да ги исполни и надмине очекувањата на нашите клиенти и да стане најсигурен партнер на нашите клиенти на долг рок, добредојдовте да контактирате со нас ако имате било какви барања.


Ајде да разговараме Пакување

Барате решенија за вашите потреби за пакување за убавина што ги задоволуваат вашите барања за бренд и одржливост?

Побарајте бесплатна консултација со некој од нашите експерти за пакување.